Federasyonumuz KIF tarafından düzenlenen FCI IPO WM 2013 Dünya ampiyonası elemeleri, 01.06.2013 tarihinde Bosphorus Kennel’da gerçekleşti.

Sayın Nenad Milojeviç ve Cem Sütunç’un  hakemliğinde yapılan organizasyon sıcak ve samimi bir havada geçti. Ülkemizin birbirinden değerli köpek sporcuları dostluğun, arkadaşlığın ve sportmenliğin ne demek olduğunu herkese bir kez daha hatırlattı.

Elemelerde 7 IPO köpeği, 5 BH köpeği ve 2 SKS köpeği sahaya çıktı.

Biz Von Bakaçhan ailesi olarak oğlumuz Hades ile 94 / 90 / 85 = 269 puan alarak BİRİNCİLİK KUPASI almaya ve ülkemizi bu sene Çek Cumhuriyeti’nde yapılacak olan FCI IPO WM 2013 de temsil etmeye hak kazandık.

Büyük emek gösterip organizasyonu gerçekleştiren Sayın Hakem Cem Sütunç’a, bizleri yalnız bırakmayan Sayın Adnan Üke ve diğer KIF görevlilerine, değerli Başkanımız Ümit Özkanal’a, Hakem  Nenad Milojeviç’e ve bizleri kusursuzca ağırlayan Bosphorus Kennel ailesine sonsuz teşekkür ederiz.

 

 

 

 

 

SINAV SONUÇLARI;

 

 

 

 

 

 

0 Comments

Add comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>