30 Ağustos 2013

VON BAKAÇHAN AKADEMİ

Bakaçhan Akademi geleceğin eğitmenlerinin mesleki kariyerlerini oluşturabilmeleri için yeni eğitim teknikleri ile çalışmalarına devam ediyor. Terkos Gölü ve Durusu Park’a komşu olan ve İstanbul’un en güzel köylerinden biri sayılan Balaban Köyü içerisindeki eğitim okulumuz, haftanın 3 günü dışarıdan gelen öğrencileri kabul ettiği gibi aynı zamanda 2 aylık kurs süresince yatılı olarak eğitim alma imkanı da sağlıyor. Derslerimiz baş eğitmenimiz Cem Bakaçhan tarafından veriliyor.

Cem Bakaçhan Kimdir?

 

Von Bakaçhan Ana Ofis Binası

 

21 dönüm üzerine kurulu tesisimizde;

*3 adet Açık Eğitim Alanı
* 1 adet Kapalı Eğitim Alanı
* 9 Odalı Öğrenci Evi
* TV & Wi-Fi
*Laundry
*Seminer Salonu
* Öğrencilerimizin Köpekleri İçin Özel Kennel ve Havalandırmalar
*2 adet Büyük Tracking Arazisi (İz takibi alanı) mevcuttur.

 

1 nolu Açık Eğitim Alanımız

 

Kapalı Eğitim Alanımız

 

Misafir Evi

 

Öğrenciler ile İtaat Çalışması

 

 

Diplomalı kurs programımız 2 bölümden oluşuyor;

1.Seviye Kurs

Başlangıç niteliği taşıyan kursumuz, köpeğin tarihçesi – köpek anatomisi – köpek psikolojisi – köpeklerde anlama ve öğrenme – köpeklerde oyun güdüsü ve geliştirilmesi – köpeklerde sürü davranışları ve hiyerarşi - liderliğinizin pekiştirilmesi – yavru eğitimi – tuvalet eğitimi – temel ve ileri itaat – problem çözme teknikleri – köpek sahipleri ile doğru adaptasyon - BH paterni teorik ve pratik uygulamaları  konularını kapsıyor ve 2 ay sürüyor.

2. İş ve Spor Köpekleri


İleri seviye ikinci kursumuz ise uluslararası IPO sınav kuralları – IPO spor köpekleri itaat, koruma ve  Tracking (İz Takibi)  konularını kapsıyor ve 2 ay sürüyor.

 

Öğrenci Evi

Öğrenci Odası

 

Öğrenci Banyosu

 

Öğrenci Odası

 

Öğrenci  Mutfağı

 

Derslerimiz %80 pratik %20 teorik olarak gerçekleşmektedir. Köpeği olanlar kendi köpekleri ile katilabilmekte, olmayanlar eğitim okulumuzdaki diğer köpekler ile calışabilmektedir. Akademi derslerimiz kişiye özel oluşturulmaktadır ve kursiyerlerimiz için tesisimizde yatılı kalabilme imkanı mevcuttur.

Derslere başlamak için guruplar oluşturulması beklenmemekte öğrencilerimizin calışma gün ve saatleri kendi yaşam programlarına göre oluşturulmaktadır. Akademi dersleri bitiminde vasıflı öğrencilerimize şehir içinde yaptığımız evde eğitim programlarında ve eğitim okulumuzda iş imkanı sunulmaktadır.

*Kendi köpeğinizi kendiniz mi eğitmek istiyorsunuz?
*Köpeğiniz ile köpekli spor branşlarından birinde mi yer almak istiyorsunuz?
*Bundan sonraki mesleğinizin köpek eğitmenliği mi olmasını istiyorsunuz?

O zaman alttaki formu doldurun, e-mailinize bir fotoğraf ekleyin ve sizinle bağlantıya geçmemizi bekleyin. En geç 5 iş günü içerisinde sizinle iletişim kurulacaktır.

Bakachan Akademi Başvuru Formu

0 Comments

Add comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>