Sevgili dostlarımızın gündelik komutları  her ortam ve koşulda kayışlı ve kayışsız olarak uygulamasını, liderliğinizin gerçekten pekişmesini istiyorsanız, yerinde ve konaklamalı olarak verdiğimiz itaat eğitimleri için irtibata geçebilirsiniz.

Dernek ve federasyon bazında; üretim izni, BH ve disiplin gerektiren diğer sınav türleri için de destek alabilirsiniz.

  • Yerinde Eğitim

  • Konaklamalı Eğitim

  • Köpek Sahibi ile Adaptasyon

Türkiye’nin en iyi köpek eğitim okuluna hoş geldiniz. Kendi branşlarında profesyonellerden oluşan ekibimiz, siz köpek sahiplerine ve iyi kalpli dostlarımıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

ACKISD YK Üyesi, ACKISD Ulusal Eğitim Sorumlusu ve ACKISD İş Köpekleri Hakemi Cem Bakaçhan tarafından titizlikle eğitilmiş eğitmenlerimiz sadece köpeklerinizi eğitmekle kalmaz, siz köpek sahiplerine de onlarla güven ve saygıya dayalı doğru bir iletişim kurmanız için yardımcı olurlar. Eğitim tekniklerimiz tüm ırklar ile çalışır, kolay, anlaşılabilir, sade ve basittir.

Köpeğime neden itaat eğitimi aldırmalıyım?

İtaat eğitimi disiplin, terbiye, doğru iletişim ve liderlik bütünlüğüdür.

Zamanında doğru şekilde verilen itaat, köpeğin eğitim sistematiği içerisinde taşları doğru oturtmasını ve tüm ileri düzeydeki branş eğitimlerini rahat alabilmesini sağlar.
 Eksikliği ise ileride yapılacak her çalışmada zorluk yaratacak ve belki de köpeklerde görebildiğimiz davranış bozukluklarına zemin oluşturacaktır.

Bu eğitimi nerede veriyorsunuz? Eğitimler ne kadar sürüyor?

İtaat çalışmalarını dilerseniz haftanın belli günleri köpeğiniz ile eğitim okulumuza gelerek, dilerseniz okulumuzda pansiyonlu olarak, dilerseniz de evinizde alabilirsiniz.

Çalışmalar ortalama 4 hafta sürüyor fakat bu süre köpek ve köpek sahibinin durumuna göre uzayıp kısalabiliyor.

Bu eğitim programı neleri kapsıyor?

*Temel komutlar (Solda sevk kayışı ile çekmeden yürüme, otur, bekle, gel, dolaş)
*Düzeltme komutları (Hayır, bırak, ayrıl)
*İstenmeyen davranışların düzeltilmesi (kazma, atlama, ısırma, havlama vb.)

Köpeğim hangi yaşta bu eğitimi almalıdır?

Bu programa yavru, genç ve yetişkin her köpekler katılabilir. Yaş ne kadar erken ise performans o kadar yüksek olacaktır.

Bizi arayın, köpeğinizin yaşı cinsi ve lokasyonunuza göre çalışmaların yeri ve süresi hakkında size ayrıntılı bilgi verelim.