VonBakaçhan Köpek Oteli Hizmetimiz Hakkında

Zekeriyaköy’de bulunan ev ortamındaki Köpek Oteli’mizde köpeğinize unutulmaz bir tatil hediye edin. Uzman veteriner hekim ve eğitmen kadromuz sayesinde gözünüz arkada kalmayacak.

1994 yılından günümüze hizmet vermekte olan VonBakaçhan, köpek eğitiminin yanı sıra dostlarınızı güvenle emanet edebileceğiniz köpek oteli hizmeti de sunmaktadır.

Köpek oteli hizmetimiz kapsamında:

  • Köpeğiniz düzenli veteriner hekim kontrolü eşliğinde konaklamaktadır.
  • Köpekleriniz için diğer köpeklerle uzmanlar gözetiminde oynayabileceği sosyal bir ortam yaratılmaktadır.
  • Zekeriköy’de sevgili dostlarımız için ev ortamında oluşturduğumuz villamızda köpeğiniz doğayla iç içe, sosyal bir ortamda hiç kafes kullanılmadan konaklamaktadır.
  • Köpeğiniz düzenli olarak dolaştırılmaktadır.
  • Rutin kontrolleri, göz kulak muayenesi, tırnak kesimleri veterinerlerimiz tarafından yapılmaktadır.
  • Kuaför hizmetimiz de vardır.
İletişim

Sıkça Sorulanlar

“Kadronuz köpeğimi güvenle emanet edebileceğim kadar deneyimli mi?”

Akademimiz kadrosu köpek eğitimi konusunda üst düzey sertifikalara sahiptir. Yalnızca köpek eğitimi alanında değil, eğitmen yetiştirme alanında da söz sahibi olan VonBakaçhan, çeşitli uluslararası etkinliklerde pek çok ödül sahibidir. Bu başarıları Derecelerimiz bölümünde görebilir, kurucumuz Cem Bakaçhan’ınözgeçmişini inceleyebilirsiniz

“Köpeğimin cinsi konusunda kısıtlamalar var mı?”

Köpek otelimizde her cins köpeğinizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Uzman eğitmenlerimiz gözetiminde köpeklerin sağlıklı ve güvenli bir şekilde sosyalleşmesi sağlanmaktadır.

“Beslenme sistemi ne şekilde işliyor, kendi mamasını mı getiriyoruz?”

Dostlarımızın mama değişimden kaynaklanabilecek ishal ya da benzeri rahatsızlıkları yaşamamaları için alıştıkları mamaları kullanmaları gerekiyor. Bu yüzden kullandığınız mamayı köpeğinizle birlikte getirmeniz daha uygun olacaktır.

“Önceden gelip oteli inceleme imkânım var mı?”

Dilediğiniz zaman otelimizi ziyaret edebilir, eğitim ve pansiyon bölümlerimizi görebilirsiniz. Eğitmenlerimiz ve veterinerlerimiz aklınızdaki her türlü soruyu memnuniyetle yanıtlayacaklardır.

“Köpeğimin özel bir diyeti var, diğer köpeklerin mamalarından yememesini sağlayabiliyor musunuz?”

Misafirlerimizin doğru şekilde beslenmesine çok önem veriyoruz. Bu sebeple her köpek mamasını kendine ait bölümde, gözetimimiz altında yer.